Top 9 các shop bán đồ unisex trên shopee đẹp, chất, uy tín

Moda unisex ka qenë një trend i modës vitet e fundit dhe ka të ngjarë të vazhdojë të lulëzojë në të ardhmen, për shkak të stilit të saj neutral ndaj gjinisë që mund të vishen si nga burrat ashtu edhe nga gratë. Stili unisex promovon lirinë dhe lirinë pa u kufizuar apo shtypur nga ndonjë kufizim.

Ky është një stil jashtëzakonisht i pëlqyer nga të rinjtë dhe i aplikuar në veshjet e përditshme në mënyrë shumë natyrale dhe në modë. Në këtë artikull, ne do t’ju sjellim majën dyqane që shesin artikuj unisex në shopee të dyja të bukura, cilësia është gjithashtu prestigjioze.

9 dyqanet më cilësore dhe me reputacion që shesin artikuj unisex në shopee

Për të mos ju lënë të prisni shumë, këtu janë 9 dyqanet më të mira unisex në shopee me cilësi dhe prestigj të lartë. Le të referohemi!

1. TeeHolic – Dyqan duke shitur bluza të bukura unisex në shopee

Nëse jeni adhurues i bluzave unisex, mos e humbisni këtë emër TeeHolic. Dyqani ofron një shumëllojshmëri të këmishave duke filluar nga printimet e thjeshta deri te teksturat e personalizuara 3D. Këmisha është prej materiali të mirë shtrirjeje, kështu që ju mund të lëvizni lirshëm. Për më tepër, kapaku i salduar ka një shkëlqim të moderuar, duke siguruar një ndjesi të lehtë dhe komode.

Një tjetër veçori e veçantë është se dyqani ka edhe një linjë bluzash të stampuara me logo super të bukura reflektuese, të cilat me siguri do t’ju tërheqin vëmendjen herën e parë që i shihni. Me afro 50 mijë ndjekës dhe një shkallë të mirë dhe të shpejtë përgjigjeje ndaj mesazheve të klientëve, mund të jeni të sigurt për të zgjedhur modelet tuaja të preferuara këtu pa u shqetësuar për produktet me cilësi të dobët.

  • Çmimi në dyqan: 120,000 VND – 300,000 VND

Shiko Bleni tani

2. Bum Shop Unisex – Dyqan që shet rroba të lira, por të bukura në Shopee

Bum Shop Unisex - Dyqan që shet rroba të lira, por të bukura në Shopee

Bum Shop Unisex – Dyqan që shet rroba të lira, por të bukura në Shopee

Bum Shop është i specializuar në bluza, kapuç, bluza me mëngë dhe bluza me shumë dizajne tërheqëse dhe në trend. Për shkak të shumëllojshmërisë së dizajneve, dyqani është shumë tërheqës për shumë klientë të të gjitha moshave. Plus produktet janë të lira, por cilësia është origjinale, jashtëzakonisht e përshtatshme për studentët që duan të shprehin personalitetin e tyre.

SHIH GJITHASHTU: 9 dyqanet më të mira që shesin artikuj me përmasa të mëdha në Shopee Nice, me çmim të mirë

Ky është gjithashtu një dyqan prestigjioz i modës në Shopee, me shumë reagime pozitive nga klientët dhe ndjekësit e dyqaneve deri në 26.4k. Bluzat në Bumshop janë gjithashtu shumë të ndryshme. Ngjyrat e ndezura dhe imazhet argëtuese të printuara në këmishë tërheqin gjithmonë vëmendjen e të rinjve.

  • Çmimi referencë: 69.000 VND – 120.000 VND

Shiko Bleni tani

Modelja me hoodie në Bumshop

Modelja me hoodie në Bumshop

3. Dyqani YG – Dyqan unisex në stilin korean në shopee

Dyqani YG - Dyqan unisex në stilin korean në shopee

Dyqani YG – Dyqan unisex në stilin korean në shopee

Nje nga dyqane që shesin artikuj unisex në Shopee bukuria, cilësia, prestigji, është e pamundur të mos përmendim YG Shop. Kostumet e dyqanit janë rinore dhe dinamike në stilin e rrugës koreane. Produkte cilësore nga dizenjot tek materialet si shami, elastike, xhinse.

Tham Khảo Thêm:  Top 9 shop bán đồ BIG SIZE trên Shopee Đẹp, Giá Tốt

Përveç artikujve të shitur në dyqan si kapuç, xhaketa, bluza, etj. YG Shop shet edhe aksesorë mode si çanta shpine, syze, këpucë etj., që është një plus absolut për dyqanin. Pra, nuk keni pse të pyesni veten: “A përputhet ky set me këpucët e shtëpisë?”.

Përveç kësaj, dyqani shpesh ka programe jashtëzakonisht preferenciale të shitjes flash 99k për klientët. Mos harroni të ndiqni shitjet për të blerë rroba për të mbushur dollapin.

  • Çmimi referencë: 100 000 VND – 450 000 VND

Shiko Bleni tani

Imazhi i kapuçit prej leshi në dyqanin YG

Rrobat e dyqanit janë të stilit korean të rrugës

4. Unisex – Dyqan që shet artikuj të bukur unisex në shopee

Unisex - Dyqan që shet artikuj të bukur unisex në shopee

Unisex – Dyqan që shet artikuj të bukur unisex në shopee

Këtu mund të gjeni lehtësisht veshje unisex. Nga bluzat e thjeshta klasike deri tek printimet shumëngjyrëshe, mund t’i përzieni dhe përshtatni lirshëm sipas preferencave tuaja pa asnjë kufizim.

Përveç kësaj, “Unisex” ka gjithashtu një shumëllojshmëri produktesh si këmisha unisex, kapuç dhe pantallona të shkurtra. Me 28.3 mijë ndjekës në shopee dhe shumë i vlerësuar nga shumë klientë për sa i përket cilësisë dhe prestigjit në dyqan. Provoni të shfletoni disa artikuj në dyqan për të parë nëse ka një grup që ju pëlqen! Nëse po, atëherë vendoseni në karrocë dhe vazhdoni të lexoni artikullin sepse dyqani tjetër është po aq i mirë.

  • Çmimi referencë: 66.000 VND – 300.000 VND

Shiko Bleni tani

Një foto e një bluze të thjeshtë me një jakë në Unisex Swamp

Fotografitë e bluzave të thjeshta me jakë në dyqan

5. N7 Official – Dyqan që shet pulovra të bukura në shopee

N7 Zyrtare - Dyqan që shet pulovra të bukura në shopee

N7 Zyrtare – Dyqan që shet pulovra të bukura në shopee

Ky është një nga dyqane që shesin artikuj unisex në Shopee super popullorja e radhës Yanlemon dëshiroj t’ju prezantoj. N7 Official ofron një gamë të gjerë modelesh nga bluzat e lezetshme dhe me modele të bukura deri te bluzat e thjeshta elegant.

Tham Khảo Thêm:  Vóc dáng gây tranh cãi của "bà mẹ nhí" Angela Phương Trinh

Përveç kësaj, dyqani ka edhe pantallona trendi aktual si joggers, baggy, xhinse, pantallona të gjera, etj. N7 Official gjithashtu punon shumë për të përditësuar vazhdimisht këto tendenca të reja të modës.

Dyqani ka 228,8 mijë ndjekës së bashku me 121,4 mijë komente me 5 yje dhe shkalla e përgjigjes së klientit është deri në 99%, duket sikur e dini se sa i mirë është kujdesi ndaj klientit, apo jo? Të luash në Shopee dhe të kapërcesh Shop N7 Official është pak për keqardhje.

  • Çmimi referencë: 149 000 VND – 450 000 VND

Shiko Bleni tani

T-shirt me modele të lezetshme

T-shirt me modele të lezetshme

6. Yinxx – Dyqan modës Unisex në shopee

Yinxx - Dyqan modës Unisex në shopee

Yinxx – Dyqan modës Unisex në shopee

Mund të thuhet se ky është një nga dyqanet më të mira në top listën dyqane që shesin artikuj unisex në Shopee por Yanlemon monitoruar. Yinxx është një dyqan që shet një shumëllojshmëri të gjerë të modeleve të veshjeve, nga të lira në ato të nivelit të lartë. Kështu që ju jeni të llastuar për zgjedhjen pa frikë se mos humbisni këtë apo atë pjatë! Rreth këmishës ka lloje të shkurtra, me mëngë të gjata dhe me mëngë të shkurtra, … me shumë ngjyra të njohura.

SHIH GJITHASHTU: 7 dyqanet kryesore që shesin mallra të dorës së dytë në Shopee të cilat janë të lira, të bukura, cilësore

Xhaketat dhe kapuçet janë të përshtatshme për të gjitha format e trupit si për meshkuj ashtu edhe për femra. Dyqani shet gjithashtu aksesorë për ta bërë veshjen tuaj të spikatur.

Përveç kësaj, dyqani është pritur mirë nga shumë njerëz për shkak të çmimit të tij dukshëm më të lirë se tregu aktual. Për shembull, një bluzë e bërë nga materiale të mira kushton nga 45,000 VND – 79,000 VND. Ose një pantallona të shkurtra unisex elegant për vetëm 79,000 VND. Nëse keni kaluar nëpër shumë dyqane, ky duhet të jetë një çmim që mund të thuhet se është i përballueshëm, apo jo?

Çmimi referencë: 19 000 VND – 300 000 VND

Shiko Bleni tani

7. BoTeeVn Simple Style – Dyqan modës Unisex me cilësi dhe personalitet

BoTeeVn Simple Style - Dyqan modës Unisex me cilësi dhe personalitet

BoTeeVn Simple Style – Dyqan modës Unisex me cilësi dhe personalitet

Pavarësisht nëse jeni burrë apo grua, nëse jeni duke ndjekur një stil modës sportiv dhe dinamik, atëherë ruajeni menjëherë emrin BoTeeVn në listën e dyqaneve tuaja të preferuara! Produktet e dyqanit janë prerë dhe qepur me përpikëri nga materiale të zgjedhura me kujdes të përshtatshme për klimën vietnameze. Nuk shtrëngon, nuk e bën të vështirë thithjen e djersës për atë që e përdor.

Tham Khảo Thêm:  Top 7 Thỏi son màu hồng đất Đẹp, Hot Trend nhất hiện nay

Ky është një dyqan në Shopee Mall me më shumë se 12 mijë abonentë së bashku me shumë vlerësime të larta. Disa nga artikujt që mund të gjeni në BoTeeVn si pantallona të shkurtra, pantallona të gjera, këmisha unisex, etj. Modelet këtu fokusohen më shumë në tendencat e thjeshta të modës, kështu që në përgjithësi, artikujt e dyqanit janë shpesh të disponueshëm. Ngjyra monokromatike dhe pak tekstura.

  • Çmimi referencë: 20 000 VND – 300 000 VND

Shiko Bleni tani

Fotografitë e disa produkteve në Dyqani BoTeeVn

Dyqan mode me stil sportiv dhe dinamik

8. Anyong – Dyqan veshjesh unisex në stilin Kpop

Anyong - Dyqan veshjesh unisex të stilit Kpop

Anyong – Dyqan veshjesh unisex në stilin Kpop

Nëse ju pëlqen kultura koreane dhe stili Kpop, Anyong është ndoshta një zgjedhje e përshtatshme. Dyqani ofron një shumëllojshmëri produktesh në shumë grupe të veçanta muzikore, kështu që ju mund të zgjidhni lirisht produktet tuaja të preferuara.

Çmimi është i përballueshëm, ndër të cilët më i spikatur është bluza. Pak kulturë tajlandeze e përzier me pak frymëzim Kpop ka krijuar kostume me dizajne unike, të zbukuruara por mbresëlënëse. Kjo është arsyeja pse ne e vendosëm atë në top listën cDyqane që shesin artikuj unisex në Shopee.

  • Çmimi referencë: 50 000 VND – 200 000 VND

Shiko Bleni tani

9. Chovacho – Dyqan që shet artikuj unisex të lirë dhe të bukur

Chovaco - Dyqan që shet artikuj unisex të lirë dhe të bukur

Chovaco – Dyqan që shet artikuj unisex të lirë dhe të bukur

Së fundi, është e pamundur të mos përmendet Chovacho në top listë dyqane që shesin artikuj unisex në Shopee. Shumica e produkteve të dyqanit kanë dizajne të thjeshta dhe pak modele dhe ngjyra. Kur e vishni, dukeni të rinj, dinamikë dhe pa frikë se mos jeni jashtë modës.

SHIH GJITHASHTU: 5 dyqanet më të mira që shesin kapuça të bukur në Shopee Cool, Beautiful, Quality

Unë kam një jelek reflektues. Dalja natën është pak e jashtëzakonshme, por për vetëm 95,000 VND, është shumë e lirë, apo jo? Përveçse produkti kryesor janë bluzat, këtu dyqani shet edhe çanta dhe çanta shpine për t’ju bërë edhe më personal.

  • Çmimi referencë: 90,000 VND – 350,000 VND

Shiko Bleni tani

Epilogu

Ky stil unisex plot personalitet është gjithnjë e më i popullarizuar tek të rinjtë sot. Prandaj, nevoja për të zbuluar dyqane më të bukura, cilësore dhe më të përballueshme të modës Unisex është bërë gjithashtu më e popullarizuar. Shpresojmë me një listë të 9 më të mirëve dyqane që shesin artikuj unisex në shopee Sugjerimet e mësipërme do t’ju ndihmojnë të zgjidhni grupin që është më i miri për ju.

Postimi është ende i përditësuar, kështu që qëndroni të sintonizuar Yanlemon shpesh!

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Top 9 các shop bán đồ unisex trên shopee đẹp, chất, uy tín . Đừng quên truy cập Chaolua TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Bikini “bít cửa” trở lại cuộc thi Hoa hậu Anh

Trang Daily Mail ngày 1-7 thông tin về quyết định cuối cùng của ban tổ chức cuộc thi Hoa hậu Anh về phần thi bikini. Vì vậy,…

Ấn tượng Nguồn cảm hứng bất tận

Nhạc trưởng Lê Phi Phi Ngày 1/7, đêm nhạc ra mắt dịch vụ khách hàng Ưu tiên đặc biệt HDBank với chủ đề “Cảm hứng bất tận”…

Hoa hậu H’Hen Niê khóc ròng vì những ác ý

H’Hen Niê xuất hiện vô cùng rạng rỡ Chia sẻ về các hoạt động cộng đồng, xã hội của mình, H’Hen Niê cho biết: “Từ khi đăng…

Em trai nhạc sĩ Nguyễn Văn Chung bị bắt cóc cùng giấc mơ kinh hoàng về Mẹ

Nguyễn Văn Chung nghẹn ngào kể về việc anh trai bị bắt cóc Mới đây, nhạc sĩ Nguyễn Văn Chung đã có những chia sẻ về ca…

Hà Nhi ra bài mới buồn miên man, nhưng fan lại… ôm bụng cười?

Hà Nhi trong “Vì Em Chưa Bao Giờ Khóc” Tối 30/6, ca sĩ được yêu thích hôm nay Hà Nhi đã trình làng sản phẩm âm nhạc…

Dùng tóc để makeup, Quỳnh Anh Shyn lên thẳng The New York Times

Lần đầu dự Tuần lễ thời trang nam Paris, Quỳnh Anh Shyn có bộ ảnh đẹp ngất ngây, được đăng trên The New York Times và lọt…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *